Шурховецька Людмила Ігорівна

Я - адвокат, являюсь членом адвокатського об'єднання «Дарницька колегія адвокатів м.Києва».

Маю вищу юридичну освіту та свідоцтво на право заняття адвокатською діяльністю, видане Київською міською кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури у 2003 році.


На Вас подали в суд? Або ж ви самі змушені подавати позов?

Ви знайдете тут кваліфіковану адвокатську допомогу.

Ваші права будуть ефективно захищені в цивільних, адміністративних, господарських справах.

Для Вас будуть проаналізовані і складені всі необхідні документи, складені і направлені адвокатські запити, які не залишаться без відповіді. Оскаржені судові акти і багато іншого, стягнуті борги, в тому числі за розписками.
Консультація адвоката ефективний і недорогий спосіб зрозуміти в якому стані знаходиться ваша справа, його прогнози і перспективи вирішення.

Адвокат надасть Вам необхідну інформацію і відповість на Ваші запитання, у зручний для Вас час і найголовніше Ваша ситуація залишиться тільки між Вами і адвокатом. Адже в силу закону адвокат зобов'язаний зберігати таємницю, і адвокат не може бути допитаний, у тому числі судом, про відомості, які стали йому відомі при виконанні адвокатського захисту.


Ми обгрунтуємо і доведемо Вашу правову позицію в суді, оскільки надаємо виключно високопрофесійну адвокатську допомогу, яка базується на новітній судовій практиці, а не на теоретичних знаннях!

В активі адвоката велика кількість результативних цивільних, господарських та адміністративних судових спорів.


На цьому сайті Ви зможете ознайомитися з переліком послуг, які надає адвокат в Києві та Київській області.

Звертайтеся прямо зараз і отримаєте кваліфіковану допомогу адвоката