Сімейні справи адвокат

Адвокат надасть Вам допомогу з юридичного супроводу таких категорій справ :
1 . Розірвання шлюбу (розлучення ) . Чинне законодавство України передбачає судовий порядок розірвання шлюбу за наявності у подружжя неповнолітніх дітей , спору про поділ спільного майна та ухилення одного з подружжя від розірвання шлюбу .
Адвокат по сімейних вопросампредоставіт Вам компетентні консультації по сімейному законодавству , допоможе в складанні позовної заяви , захистить Ваші інтереси в суді.
2 . Поділ спільного майна подружжя. Спільним майном подружжя вважається все майно , набуте подружжям за час шлюбу , крім винятків , визначених Сімейним кодексом України .
При розірванні шлюбу , поділ спільного майна, у більшості випадків , виступає основним предметом спору подружжя. Завдання адвоката , при вирішенні спору про поділ спільного майна - захист майнових інтересовзаказчіка , в т.ч. визнання права власності на максимально можливу частину в спільному майні подружжя.
3 . Стягнення аліментів ( заборгованості по аліментах ) здійснюється у судовому порядку при небажанні одного з подружжя ( частіше чоловіки ) платити грошові кошти на утримання дитини або інших осіб , визначених чинним законодавством.
Адвокат Шурховецкій Людмила Ігорівна допоможе в складанні позовної заяви про стягнення аліментів , а також застосує всі свої знання та навички з метою встановлення їх справедливого розміру. Водночас , злісне ухилення від сплати аліментів переслідується кримінальним законодавством. У цьому випадку , завданням адвоката є піддати особа , яка ухиляється від сплати аліментів , заходам кримінальної репресії .
4 . Визначення місця проживання дитини. Часто , причинного розлучення стає негативне (аморальна або антисоціальна ) поведінка одного з подружжя. У цьому випадку виникає необхідність у визначенні місця проживання дитини з « нормальним» батьком або матір'ю , і виступає в якості предмета судового розгляду таких категорій справ .
5 . Позбавлення батьківських прав . Суди вдаються до таких рішень у випадках , коли батьки або один з них ухиляються від виконання своїх обов'язків чи негативно впливають на дітей. Найчастіше, адвокат супроводжує такі процеси за ініціативою одного з батьків. Ініціатором також можуть виступати державні органи у справах дітей.
6 . Встановлення факту проживання однією сім'єю (цивільний шлюб ) - дуже важлива категорія справ , оскільки має серйозні правові наслідки: право на визнання майна , нажитого під час проживання однією сім'єю , спільним , право на стягнення аліментів , право на спадкування і т.д. .
У таких справах важливе значення має правильність пошуку та надання суду доказів , яке може здійснити тільки досвідчений адвокат.
7 . Встановлення батьківства . Згідно сімейному законодавству , визнати батьківство можливо на підставі всіх доказів про походження дитини.
У таких категоріях спорів дуже важливий досвід ведення подібних справ , оскільки помилки в тактиці цивільного процесу , відсутність достатньої кількості судової практики та незнання прогалин у законодавстві можуть призвести до того , що факт залишиться недоведеним або оскаржуватися в апеляційному порядку.
8 . Інші категорії сімейних справ :

 

    зміна імені , по батькові, прізвища ;
    вирішення питань щодо опіки та піклування ;
    допомога при усиновленні дитини;
    допомога при усиновленні дитини іноземними громадянами.

По всіх категоріях сімейних справ Ви можете отримати якісну консультацію професійного адвоката.