Приклад: Ви перебували кілька років у зареєстрованому шлюбі, потім шлюб було розірвано. Під час перебування у шлюбі Ваш супруг внес грошові кошти в банк на депозитний рахунок. На момент розірвання шлюбу строк депозитного договору із банком ще не закінчений і гроші перебувають у банку.

         Чи маєте Ви право на частину депозиту після розлучення?

       Ви маєте таке право! Бо, відповідно до чинного законодавства, у випадках поділу грошових сум (вкладів), внесених у банківські (фінансові) установи за договорами банківського вкладу (депозиту) за рахунок заробітної плати, пенсії, стипендії, інших доходів подружжя, … Ці вклади, незалежно від їх виду та від того, на чиє ім'я з подружжя вони внесені, відповідно до ст. 61 СК є об'єктом права спільної сумісної власності подружжя.

Судова практика свідчить про те, що суди, ухвалюючи рішення про поділ банківських вкладів, депозитів визнають їх спільним майном подружжя та визнають за позивачем право власності на частину депозиту в порядку розподілу спільного майна подружжя.

Таким чином, у разі наявності діючого депозитного вкладу в банку, відкритого на ім’я іншого з подружжя, Вам терміново треба звертатись до суду із позовною заявою про поділ депозитного вкладу подружжя та накладати арешт на гроші, щоб унеможливити їх зняття.

А зараз Вам необхідно скласти обгрунтовану позовну заяву про поділ депозитного вкладу із посиланнями на норми матеріального та процесуального цивільного права та доказати свою позицію в суді.

Звичайна людина, яка вирішила пійти до суду самостійно без адвоката, часто стикається з відмовою суду у задоволенні позовної заяви через те, що не змогла юридично довести свої позовні вимоги. І в результаті, Ви більше не маєте право на гроші.

Вам буде значно вигідніше звернутись до кваліфікованого адвоката, який забезпечить Вам виграшне судове рішення про поділ депозиту при розлученні.

Адвокат надасть Вам повний комплекс послуг по поділу депозитів при розлученні: консультація, аналіз та підготовка документів до суду, ведення справи в суді, виконання рішення суду у виконавчій службі.

Ми обгрунтуємо та докажемо Вашу правову позицію в суді, тому що надаємо виключно високопрофесійну адвокатську допомогу, яка грунтується на новітній судовій практиці, а не на теоретичних знаннях!