Як зменшити оплату комунальних послуг / отримати субсидію.

 

У зв'язку з різким підвищенням комунальних послуг у 2015 році, люди зіткнулися з ситуацією, що платіжки на послуги ЖКГ (опалення, воду, газ, електрика) - перевищують дохід людини, що проживає в квартирі.

Детальніше: Як зменшити оплату комунальних послуг?, отримати субсидію.

Відповідно до Сімейного кодексу України, батьки зобов’язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття (ст. 180 СК). Якщо одін з батьків, з ким не мешкає дитина, ухиляється від її утримання, питання стягнення аліментів можливо вирішити у судовому порядку. Кошти на утримання дитини присуджуються у частці від доходу її матері, батька або у твердій грошовій сумі. 

Детальніше: Зміна розміру аліментів

Позовна заява про розірвання шлюбу зразок

 

Якщо подружжя має дітей або інший з подружжя, які не мають дітей, не надає своєї згоди, розлучення відбувається через суд. Подружжя, яке не має дітей та обидві сторони згодні — розлучення відбувається через орган РАЦС.

Детальніше: Позовна заява про розірвання шлюбу

По цивільним справам

1. Позовна заява подається в письмовій формі.

 2. Позовна заява повинна містити:

1) найменування суду, до якого подається заява;

2) ім'я (найменування) позивача і відповідача, а також ім'я представника позивача, якщо позовна заява подається представником, їх місце проживання (перебування) або місцезнаходження, поштовий індекс, номери засобів зв'язку, якщо такі відомі;

Детальніше: Позовна заява до суду