Стягнення іпотеки та виселення

7 червня 2014 року набрав чинності ЗУ «Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті».

Відповідно до цього Закону заборонено примусове стягнення (відчужене без згоди власника) нерухоме житлове майно, якщо таке майно виступає як забезпечення зобов'язань громадянина України (позичальника або майнового поручителя) за споживчими кредитами, наданими йому кредитними установами - резидентами України в іноземній валюті, та за умови, що:

- таке нерухоме житлове майно використовується як місце постійного проживання позичальника / майнового поручителя або є об'єктом незавершеного будівництва нерухомого житлового майна, яке перебуває в іпотеці, за умови, що у позичальника або майнового поручителя у власності не знаходиться інше нерухоме житлове майно;

- загальна площа такого нерухомого житлового майна ( об'єкта незавершеного будівництва нерухомого житлового майна) не перевищує 140 кв.м для квартири та 250 кв.м для житлового будинку.

 

Однак судова практика свідчить, що, незвазаючи на вищезазначений закон, банки та інші кредитні організації і в 2015 році продовжують звертатись до суду з вимогами про звернення стягнення на предмет іпотеки та виселення боржника.

 

Якщо до Вас зараз надійшла позовна заява банка, зверниться за консультацією до адвоката Людмили Шурховецької. Ми надамо Вам юридичну пораду щодо лінії захисту у суді, або кваліфіковано представимо Вас у суді.

 

                                

Ми обгрунтуємо і доведемо Вашу правову позицію в суді, оскільки надаємо виключно високопрофесійну адвокатську допомогу, засновану на новітній судовій практиці, а не на теоретичних знаннях!

 

 

Ми ведемо справи по Києву та Київській області, можливі й інші регіони. Також, за допомогою електронної переписки, надаємо письмові висновки і готуємо необхідні документи для мешканців інших регіонів.