Повернути депозит: Укргазпромбанк введено тимчасову адміністрацію, повернення депозиту.

Ще одна непріємна новина для вкладників банків.

З 08 квітня 2015 року запроваджену тимчасову адміністрацію в ПАТ “Укргазпромбанк” на підставі постанови Правління Національного банку України від 07.04.2015 р. № 217.

Уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на  тимчасову адміністрацію в ПАТ «УКРГАЗПРОМБАНК» призначено Ожга Євгенія Вікторовича.

Тимчасову адміністрацію в ПАТ «УКРГАЗПРОМБАНК» запроваджено строком на 3 місяці з 08.04.2015 р. по 07.07.2015 р. включно.

Під час тимчасової адміністрації виплати коштів здійснює банк в межах граничного розміру відшкодування, за договорами, строк дії яких закінчився, та за договорами банківського рахунку вкладників. Вклади в іноземній валюті перераховуються в національну валюту України за офіційним курсом гривні, встановленим Національним банком України до іноземних валют на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку та здійснення тимчасової адміністрації.

Подавати до Фонду  заявуна отримання коштів в межах гарантованої суми під час тимчасової адміністрації не потрібно.

Виплата коштів здійснюється за списками вкладників, які формує уповноважена особа Фонду на тимчасову адміністрацію.

Виплати коштів вкладникам, термін дії договору яких ще не закінчився, здійснюватимуться залежно від способу виведення неплатоспроможного банку з ринку.

         У разі ліквідації ПАТ “Укргазпромбанк”

Вкладник набуває право на одержання гарантованої суми відшкодування коштів за вкладами (до 200 тис гривень) за рахунок коштів Фонду в межах граничного розміру відшкодування коштів за вкладами після прийняття рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку.

Для отримання коштів вкладник звертається до Фонду із заявою про виплату гарантованої суми відшкодування.

Заяви про виплату гарантованої суми відшкодування розглядаються у строк, що не перевищує трьох календарних місяців.

 

Якщо у Вас виникли проблеми у спілкуванні з ПАТ “Укргазпромбанк” або з тимчасовою адміністрацією, звертайтесь до адвоката Шурховецької Людмили Ігорівниі ми проконсультуємо Вас і допоможемо скласти усі необхідні документи для отримання Вашого депозиту, професійно захистим Вашу позицію в суді.

А у разі, якщо сума Вашого депозиту перевищує 200 тис.грн., пояснимо яким шляхом треба йти, щоб максимально отримати свій депозит, в тому числі як не потрапити в пастку при обміні депозиту на кредит.