Тривалий час Ви сплачували кредит, однак потім настав момент – коли Ви вже не мали можливості його сплачувати. Минув час і Ви отримали позовну заяву банку до суду про стягнення з Вас заборгованості по кредиту + відсотки + комісії + пені+ штрафи+++. Ви побачили усі ці величезні цифри, написані Банком, і вирішили: а що ж робити? Треба йти здаватись, бо винен! Потім Ви: або прийшли до суду без адвоката і нічого зробити не змогли/або взагалі не пішли до суду, а потім вже до Вас самі державні виконавці почали ходити.

 

         Ви думаєте: що ж я можу зробити проти банку? Це ж БАНК!

Дійсно, гроші банку Вам повертати буде треба, ОДНАК ні в таких сумах, які нарахував Вам банк.

 

Ніколи не погоджуйтесь відразу із позовом Банку!Тисячі Відповідачів по Україні роблять помилки, що не приходять в суд по позовам про стягнення боргу і не заперечують проти сум, нарахованих банком. Тому суди виносять вже шаблонні судові рішення про стягнення боргу. А що ж нарахував вам банк? Коли Відповідач у таких справах не з’явився або не заперечує проти суми позову, то суд не перераховує суму зазначену банком, і, відповідно, виносить рішення - стягнути з Вас борг в сумі ___хххх____ грн.  

 

Я лише кілька разів зустрічала позовні заяви банку про стягнення заборгованості, щоб банк правильно, згідно договору, нарахував Відповідачу штраф, пеню. Банки махлюють! Насправді суми боргу значно менше, ніж вказує банк. Чому ж суди вірять банкам? Бо, коли у суда є лише розрахунок банку, то він їм і керується. Щоб суд став на Вашу сторону та зменшив суму боргу, Вам потрібно вмотивовано заперечувати на позовну заяву банку про стягнення з вас суми боргу за кредитом.

Крім того, у багатьох випадках, коли банки бачать, що позичальники почали із ним “юридично сперечатись”, то потім, після черги перемов, вдається домовитись із банком про списання штрафів, пені, прострочених відсотків.

 

Висновок: не треба зразу погоджуватись на позов банку, треба спробувати з банком поборотися, бо ви можете заощадити собі десятки тисяч гривень!

 

В «боротьбі» із Банком Вам буде потрібна допомога кваліфікованого адвоката по кредитним справам.

 

В цьому випадку адвокат Шурховецька Людмила Ігорівна надасть Вам повний комплекс послуг: консультація, аналіз Ваших документів,  заперечення на позов банку або підготовка зустрічної позовної заяви до банку, переговори із Банком, ведення справи в суді.

Ми обгрунтуємо та докажемо Вашу правову позицію в суді, тому що надаємо виключно високопрофесійну адвокатську допомогу, яка грунтується на новітній судовій практиці, а не на теоретичних знаннях!