Доволі часто я зустрічалась із зверненнями клієнтів, що в них є рішення суду про стягення грошової компенсації на їх користь, однак, гроші їм ніхто не сплачує. Отже, рішення суду не виконується.

Раніше суди вважали, що грошову відповідальність за невиконання рішення суду до боржника застосовувати не можна. Тобто, стягувач не отримував свої кошти, бо боржник не квапився сплачувати, і жодних додаткових грошей за прострочку стягнути було не можливо (судова практика).

Детальніше: Стягнення грошей за невиконання рішення суду

Часті проблеми виникають при виконанні рішень по спорах, що виникають у житлових правовідносинах, зокрема, при вселенні до квартири за рішенням суду. Порядок здійснення виконавчих дій при виконанні рішень суду про вселення до квартири чи виселення передбачено статтями 78 і 79 Закону України "Про виконавче провадження".

Детальніше: Вселення до квартири за рішенням суду

Часті проблеми виникають при виконанні рішень по спорах, що виникають у житлових правовідносинах, зокрема, при виселенні боржника з квартири. Порядок здійснення виконавчих дій при виконанні рішень суду про вселення до квартири чи виселення передбачено статтями 78 і 79 Закону України "Про виконавче провадження".

Детальніше: Виселення з квартири за рішенням суду