Комерційний арбітраж адвокат:

Під міжнародним комерційним арбітражем розуміється спосіб вирішення спорів між сторонами з різних держав або сторонами з «іноземним елементом» призначуваними ними самими нейтральними арбітрами або арбітром, чиє рішення має обов'язкову силу. 
Виходячи з виду характеру спору , що входять в його компетенцію арбітраж поділяється на:

загальний - розглядає всі спори , що утворюються в зв'язку із зовнішньоекономічними угодами і входять до його компетенції;

спеціалізований - розглядав суперечки , що відносяться до одного з видів зовнішньоекономічної угоди або угоди з конкретним товаром ( послугою , роботою).

 В даний час найвідоміші міжнародні третейські суди :

Міжнародний комерційний арбітражний суд при Торгово- промисловій палаті України;

Міжнародний комерційний арбітражний суд при Торгово- промисловій палаті Російської Федерації;

Лондонський Міжнародний Арбітражний Суд - London Court of International Arbitration (LCIA);

Міжнародний Арбітражний Центр у Відні - Vienna International Arbitration Centre;

Арбітражний Інститут при Торговій Палаті Стокгольма - The Arbitration Institute of the Stockholm Chamber of Commerce ( AISCC );

Міжнародний Арбітражний Суд при Міжнародній Торговій Палаті - ICC International Court of Arbitration ;

Американська Арбітражна Асоціація - American Arbitration Association .

У Гаазі знаходиться і діє Постійна палата третейського суду, її адміністративна рада , який складається з дипломатичних представників країн- учасниць і міністра закордонних справ Нідерландів. У палаті знаходиться список міжнародних арбітрів, з якого держави вибирають собі арбітра для розгляду та вирішення справ. Національна група арбітрів складається з 4 осіб. Ці арбітри вправі висувати кандидатів для обрання в члени Міжнародного суду.

Адвокат Шурховецкій Людмила Ігорівна надає наступний перелік послуг у сфері міжнародного комерційного арбітражу :

- консультації з усіх питань, пов'язаним з перевагою вітчизняного або міжнародного арбітражного суду для вирішення спору у Вашій конкретній ситуації;

- медіація;

- підбір арбітрів;

- оформлення процесуальної документації позивача і відповідача;

- представництво інтересів сторін і так далі.

Так як у третейських судах немає апеляційних та касаційних інстанцій і рішення такого суду є остаточним (при вказівці цієї норми в третейській угоді), то Ви можете розраховувати на швидкий та ефективний розгляд Вашого спору. 

Адвокат вільно володіє англійською мовою (на рівні дипломованого перекладача), має значний досвід роботи у справах в Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті України, у зв'язку з чим здатна надати Вам кваліфіковану допомогу щодо захисту інтересів у міжнародному арбітражі.

Також послуги адвоката Людмили Шурховецької коштуватимуть для Вас значно дешевше, ніж супровід аналогічної справи будь-якою Міжнародною юридичною компанією, без втрати в якості представництва.


      Витрати менше - результат той же!